Є захоплюючі новини про рак простати. Якщо ви еякулюєте часто, ризик захворювання раком простати може бути знижений. Як часто буває? Дослідження Гарвардської медичної школи говорить: 21 раз на місяць. Аналогічне австралійське дослідження вказує на сім разів на тиждень.

Але є одна заковика: одне дослідження припускає, що це всього лише ефективна профілактична міра у чоловіків у віці 50 років і старше.

Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про цю можливу зв’язок.

Що говориться в дослідженні

Кроки щодо зниження ризику раку часто включають в себе безліч речей, які вам не слід робити. Тому, можливо, буде приємно дізнатися, що те, що приносить задоволення багатьом чоловікам, може допомогти знизити ризик раку простати.

Дослідники не розуміють, чому часта еякуляція може захистити від раку простати. Одна з теорій полягає в тому, що еякуляція позбавляє передміхурову залозу від викликають рак матеріалів, інфекцій і речовин, які можуть викликати запалення.

Незважаючи на переконливі докази на користь частої еякуляції, теорія залишається спірною. І тут суперечливі висновки. Найбільші розбіжності з приводу цих досліджень викликає вік, в якому відбувається еякуляція.

Дослідження 2008 року показало, що у чоловіків більше шансів захворіти на рак простати, якщо вони вели активне статеве життя у віці від двадцяти до тридцяти років. Дослідження також не знайшло переконливих доказів того, що мастурбація представляє більший ризик, ніж статевий акт.

Гарвардське дослідження не підтвердили пов’язані з віком висновки дослідження 2008 року. Він не виявив підвищеного ризику раку простати, пов’язаного з віком еякуляції, хоча показав, що переваги збільшуються з віком чоловіка. Австралійське дослідження продемонструвало зниження ризику розвитку раку простати, якщо часте сім’явиверження відбулося в юнацькому віці.

Еякуляція також не захищає від прогресуючого або агресивного раку простати.

Необхідні додаткові дослідження, щоб краще зрозуміти взаємозв’язок між раком простати і еякуляцією.

Наскільки знижується ваш ризик?

18-річне Гарвардське дослідження з участю майже 30 000 медичних працівників показало, що ризик раку простати знизився на 20 відсотків для чоловіків, які еякулювали 21 раз на місяць, у порівнянні з чоловіками, які еякулювали від чотирьох до семи разів на місяць.

Аналогічне австралійське дослідження показало, що ризик був знижений на 36 відсотків, коли чоловіки еякулювали сім разів на тиждень.

Ви схильні до ризику раку простати?

Рак простати-другий за поширеністю вид раку у чоловіків. Рак шкіри-найпоширеніший вид раку. У Сполучених Штатах кожен сьомий чоловік в якийсь момент свого життя захворіє на рак простати.

Наступні фактори впливають на ваш ризик захворіти на рак простати:

вік: чоловіки старше 50 схильні до більшого ризику раку простати
раса: рак простати частіше зустрічається серед афроамериканських чоловіків
генетика: ваш ризик вище, якщо у близького родича в анамнезі був рак простати
вага: ожиріння може збільшити ризик розвитку раку простати на більш пізній стадії.
рівень активності: відсутність фізичної активності збільшує ризик у деяких чоловіків.
дієта: дієта з високим вмістом тваринних і молочних жирів і низьким вмістом клітковини, фруктів і овочів може збільшити ризик
зростання: високі чоловіки можуть бути більш схильна до захворювання на рак простати
хімічний вплив: вплив Agent Orange збільшує ризик розвитку раку простати.

У вас також може бути підвищений ризик, якщо ви займалися сексом з 30 або більше жінками або якщо у вас було венеричне захворювання. Це може бути через ваші сексуальні звички. З іншого боку, у вас може бути більш сильний статевий потяг через більш високий рівень чоловічих гормонів, що може бути фактором ризику.

Способи знизити ризик

Причини раку простати невідомі. Але є докази того, що здорова дієта та спосіб життя можуть забезпечити певний захист. Ви можете зробити наступні кроки:

зменшіть споживання червоного м’яса, тваринних жирів і молочних жирів
додайте більше фруктів і овочів у свій раціон
У чоловіків з раком простати регулярний прийом аспірину може уповільнити прогресування захворювання.

Перспектива

Секс і мастурбація корисні у багатьох відношеннях. Вони можуть зменшити стрес і сприяти здоровому серцю. Більшість чоловіків швидше засинають і більш глибоко сплять після сексу. А часта еякуляція цілком може захистити вас від раку простати, особливо якщо вам 50 років і старше.

Залишити відповідь