Існує ряд інгредієнтів, які можуть використовуватися в відбілюючих зубних пастах. Деякі з них, наприклад активоване вугілля, недостатньо вивчені, тому інформація про їх ефективність і безпеку в значній мірі анекдотична. Інші, такі як харчова сода або перекис, є перевіреними часом і надійними методами видалення поверхневих плям і часто використовуються в зубних пастах, які заявляють про свої відбілюючі властивості.

Відбілюючі зубні пасти діють по-різному. Деякі м’яко відлущують плями з поверхні зубів за допомогою абразивних речовин. Деревне вугілля і харчова сода є прикладами такого типу відбілювання. Інші, перш за все перекисом, відбілюють зуби, розщеплюючи темні молекули і ті, які погано відбивають світло, допомагаючи відновити більш світлий і красивий зовнішній вигляд.

Але чи працюють вони?

Відбілююча зубна паста діє в різному ступені. Якщо знебарвлення поверхневе і викликано в основному продуктами харчування і напоями, то абразивна зубна паста може дати середній результат. Зубна паста з перекисом може виявитися корисною і для усунення більш глибокого знебарвлення. Однак не існує відбілюючих зубних паст, які можуть дати такі ж результати, як професійне відбілювання зубів.

Відбілююча зубна паста може освітлити зуби на кілька тонів протягом декількох місяців. Професійне відбілювання зубів може освітлити зуби на десять тонів за одну годину. Більш того, професійне відбілювання зубів проводиться під наглядом досвідченого стоматолога, що дозволяє знизити ризик виникнення чутливості і забезпечити оптимальний результат.

Плями під емаллю зубів являють собою справжню проблему для вибілюючої зубної пасти. Ці плями не тільки неможливо видалити за допомогою зубної пасти, але вони також можуть стати помітними або підкресленими, коли навколишня емаль освітлюється. Щоб забезпечити постійний яскравий зовнішній вигляд без плям, завжди краще обговорити відбілювання зубів зі стоматологом і дізнатися про найбільш ефективні варіанти.

Чи дійсно зубна паста щось робить?

Більшість зубних паст містять фтор, і стоматологи згодні з тим, що місцеве лікування фтором допомагає зберегти зубну емаль міцною і стійкою до карієсу. Зубна паста може допомогти вирішити такі проблеми, як чутливість зубів, відбілювання, дуже ранній карієс і захворювання ясен.

Чи шкідлива харчова сода для зубів?

Хоча вона відмінно видаляє накопичився наліт і поверхневі плями, вона може пошкодити емаль, якщо чистити зуби занадто інтенсивно. Не зловживайте продуктом – не використовуйте харчову соду для відбілювання більше двох разів на тиждень. При надмірному використанні вона може викликати підвищену чутливість зубів і збільшити ризик розвитку карієсу.

Чим можна замінити зубну пасту?

Альтернативи зубній пасті-харчова сода. Харчова сода – дуже популярна альтернатива комерційної зубної пасти, яку люблять за її відбілюючі зуби властивості: морська сіль, перекис водню, Натуральне мило, Трав’яні зубні порошки.

Як зробити зуби білішими без зубної пасти?

Ось 6 простих способів природного відбілювання зубів.
Чистіть зуби харчовою содою.
Використовуйте перекис водню.
Їжте фрукти та овочі.
Запобігайте появі плям на зубах до того, як вони з’являться.
Не недооцінюйте значення чищення зубів щіткою і зубною ниткою.

Чи працює харчова сода в якості зубної пасти?

Чи працює харчова сода в якості зубної пасти? Так, працює. Хоча харчова сода не може захистити ваші зуби від карієсу так само ефективно, як зубна паста з фтором, вона все ж вважається хорошим миючим засобом для зубів.

Чи можна використовувати солону воду для полоскання рота кожен день?

Хоча розчин солоної води в цілому безпечний для проковтування, найкраще його виплюнути. Для досягнення максимальної ефективності полоскання солоною водою слід проводити один або два рази на день. Люди, які відновлюються після стоматологічних процедур, можуть використовувати розчин солоної води для полоскання рота.

Чи можна використовувати сіль для чищення зубів?

Сіль в зубній пасті може допомогти видалити плями з зубів, але вона також може бути небезпечна для ваших зубів. Сольова зубна паста може завдати незворотної шкоди вашим перловим білкам, якщо вона змішана з неправильними інгредієнтами або зроблена в якості експерименту “Зроби сам”.

Чи потрібна нам зубна паста?

Вам дійсно не потрібна зубна паста для видалення зубного нальоту з зубів. Чисто механічний вплив щетини зубної щітки і зубної нитки руйнує зубний наліт, який в кінцевому підсумку призводить до карієсу і захворювань ясен. Тому зубна паста вам дійсно не потрібна.

Чи можна залишати зубну пасту на зубах на ніч?

Але залишається проблема нічного пошкодження зубів. Навіть якщо ви не полощете рот після чищення зубів, фтор із зубної пасти розчинний і буде виведений з рота через пару годин.

Чи дійсно зубна паста відбілює зуби?

Дійсно, жодна зубна паста не відбілює. Все, що може зробити зубна паста, – це видалити плями з поверхні зуба.

Залишити відповідь