Масаж простати-це масаж простати у чоловіків з медичних або терапевтичних причин. Використання масажу простати неофіційно підтримується для цілого ряду станів. Ці стани включають еректильну дисфункцію і хронічний простатит.

Які переваги масажу простати?

Вважається, що масаж простати допомагає очистити протоки простати. Цей проток або трубопровід проходить між вашою простатою та іншою частиною вашої репродуктивної та сечовивідної систем. Масаж може викликати спонтанне виділення рідини. Цей секрет може допомогти очистити протоку від будь-яких рідин. Це може допомогти усунути будь-які симптоми, які ви відчуваєте.

Результати медичних досліджень широко не підтримують використання масажу простати. Більшість повідомлень про користь масажу простати анекдотичні або є результатом невеликих тематичних досліджень. Більшість цих звітів вимагають більш ретельного вивчення, перш ніж їх можна буде використовувати в якості стандартних медичних рекомендацій.

Перевага

  1. Ця терапія може очистити протоки простати.
  2. Видалення зайвої рідини може зменшити або полегшити ваші симптоми.

За яких умов може допомогти масаж простати?

Більшість навчань які вивчали використання масажу простати, були дуже маленькими і не вирішальними. З цієї причини деякі лікарі можуть не підтримувати використання масажу простати.

Однак деяким групам чоловіків може бути корисний масаж простати. Чоловіки з наступними станами можуть знайти полегшення симптомів при використанні масажу простати:

Хвороблива еякуляція

Масаж може полегшити закупорку рідини в репродуктивній системі. Ці перегини можуть викликати дискомфорт або біль під час еякуляції. Їх може усунути масаж.

Еректильна дисфункція

До появи сучасних методів лікування чоловіки використовували масаж і стимуляцію простати для лікування еректильної дисфункції (Ед). Деякі чоловіки все ще використовують його сьогодні разом з іншими методами лікування ЕД або самостійно. Більш поширені методи лікування ЕД включають ліки, насоси та імплантати.

Потік сечі

Простата оточує уретру. У міру збільшення набряку і запалення простати вона може почати заважати або навіть блокувати відтік сечі. Якщо масаж простати допомагає частково усунути набряк, відтік сечі може покращитися.

Простатит

До того, як стали доступні антибіотики і більш спеціалізовані методи лікування, масажна терапія була основним методом лікування простатиту. Тепер, коли лікарі трохи більше розбираються в безлічі захворювань, що складають діагноз простатиту, методи лікування стали більш спеціалізованими.

Чи є ризики, пов’язані з масажем простати?

Ризик

  1. Занадто сильний масаж простати може посилити симптоми.
  2. Не слід користуватися електронними масажерами простати без формального навчання.

Медичне співтовариство не підтримує масаж простати. Не було доведено, що це більш корисно, ніж звичайні методи лікування. Однак багато чоловіків знаходять полегшення, коли використовують цей варіант лікування окремо або разом з іншим варіантом лікування. Зазвичай чоловіки можуть використовувати як масаж, так і антибіотики.

Люди, які проводять масаж простати без будь-якої формальної підготовки, можуть завдати серйозної шкоди вашій репродуктивній системі. Занадто сильний масаж простати або занадто сильний тиск може посилити симптоми або викликати нові проблеми.

Ви не повинні використовувати електронний масажер простати без навчання та інструкцій з боку медичного працівника. Вже сьогодні доступні для покупки кілька електронних масажерів. Багато з них продаються як секс-іграшки. Це тому, що стимуляція простати може принести задоволення деяким чоловікам.

Як підготуватися до масажу простати

Оскільки ця практика не користується широкою підтримкою в медичному співтоваристві, знайти кваліфікованого масажиста простати може бути складно. Запитайте у свого лікаря список рекомендацій.

Ви також можете зателефонувати в службу підтримки вашої місцевої лікарні. Багато хто з цих офісів зберігають інформацію про сертифікованих практикуючих лікарів у цьому районі. Вони можуть надати вам список імен.

Більшість медичних страхових компаній не покривають витрати на відвідування масажиста простати. Однак, якщо ваш лікар виконує масаж під час візиту в офіс, ваша медична страховка може покрити вартість послуги.

Чого очікувати під час масажу простати

Масаж простати багато в чому схожий на пальцеве ректальне дослідження (DRE). Урологи зазвичай використовують DRE для перевірки простати на наявність пухлин, змін або інших ознак можливого раку. Ваш лікар може виконати DRE, щоб отримати виражену секрецію простати, яка може бути додатково досліджена на наявність ознак простатиту, інфекції або інших захворювань.

Під час масажу простати людина, що виконує масаж, вводить в вашу пряму кишку змащений палець в рукавичці. Вони ніжно натискають на простату або масажують її протягом декількох хвилин. Якщо цей масаж болісний, повідомте про це людині, яка виконує масаж. Деякий час масаж може доставляти дискомфорт, але він не повинен бути болючим.

Як часто ви робите масаж простати, залежить від вас і вашого лікаря або лікуючого фахівця. Ви можете розраховувати на відвідування декількох занять щотижня протягом як мінімум місяця. Тоді ви зможете скоротити кількість відвідувань.

Перш ніж спробувати цю терапію, поговоріть зі своїм лікарем про те, чого ви можете очікувати. У більшості випадків вам потрібно запланувати кілька сеансів масажу простати протягом від декількох тижнів до декількох місяців. Один сеанс рідко допомагає при більшості станів.

Ви можете помітити тимчасове полегшення своїх симптомів. Вони можуть повернутися через кілька годин або днів. Після наступного сеансу масажу симптоми можуть знову зникнути. У міру того, як ви робите більше масажу, симптоми можуть перестати повертатися так само швидко. В кінцевому підсумку мета масажу полягає в тому, щоб повністю усунути симптоми і ознаки проблеми.

Поточні наукові дані не підтримують використання масажу простати протягом тривалого періоду часу. Вам не потрібно використовувати масаж простати протягом тривалого часу. Якщо ваші проблеми не вирішуються після декількох тижнів масажу, вашому лікарю може знадобитися вивчити більш сильні варіанти лікування.

Залишити відповідь